1. Єгипет

2. Туреччина

Правила в'їзду в Туреччину

 

❗️    З 04 червня для подорожі в Туреччину необхідний ПЛР-тест на COVID-19

✔️Безвізовий в'їзд

 

 

 

За оновленими правилами з 04 червня 2021 для в’їзду в Туреччину туристам необхідно мати один з чотирьох сертифікатів (довідок):

- ПЛР тест, зроблений протягом останніх 72 годин (рекомендуємо саме цей варіант)
або:
- експрес-тест на антигени, що був проведений протягом останніх 48 годин
або:
- сертифікат про вакцинацію (вакцинація мінімум за 14 днів до прильоту до Туреччини)
або:
- Офіційна довідка про перенесення хвороби Covid-19 протягом останніх 6 місяців

Сертифікати (довідки) повинні містити інформацію англійською мовою та містити мокру печатку, qr-код який веде на сторінку з результатами.
Виключення діти до 12 років. 


Для в'їзду необхідно заповнювати форму онлайн:

- пасажири повинні заповнити форму за посиланням https://register.health.gov.tr/ протягом 72 годин до прильоту в Туреччину;
- пасажири повинні роздрукувати заповнену форму або завантажити на пристрій (смартфон, планшет і тд.);
- пасажири повинні пред'явити роздруковану форму або завантажену анкету на мобільному пристрої співробітнику авіакомпанії в аеропорту вильоту.
Звертаємо вашу увагу на те, що без форми в посадці на борт літака буде відмовлено.

 

Правила в'їзду в Єгипет

 

 

❗️    Для подорожі в Єгипет необхідний ПЛР-тест на COVID-19 або свідоцтво про вакцинацію

✔️Безвізовий в'їзд  (В Шарм). Віза в аеропорту по прильоту (Хургада, Марса-Алам) 25$ з особи

 

 

 

– заповнена анкета про здоров’я (Declaration Health Form). Анкета видається разом з пакетом документів. (Її необхідно роздрукувати скориставшись двостороннім друком в форматі A4).
А також: 
– негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до вильоту. Документ про ПЛР-тест повинен бути англійською мовою з мокрою печаткою лабораторії або QR-кодом.
АБО
– ПЛР-тест після прибуття в аеропорт Марса-Алам, Хургади, Шарм-ель-Шейха. Вартість ПЛР-тесту в аеропорту Єгипту – $30.
АБО
– свідоцтво про вакцинацію, якщо після завершення повного курсу пройшло не менше 14 днів до в’їзду в країну. Схвалені для в’їзду вакцини: Pfizer / Moderna / AstraZeneca / Sinopharm / Sinovac / Sputnik. Свідоцтво про вакцинацію обов’язково має містити QR-код.

Вимога щодо ПЛР-тестування не поширюється на дітей, які не досягли 6 років.

 

 

 

Оновлено 18.09.2021
Правила в'їзду в Албанію
 

❗️   Для подорожі необхідний ПЛР/експрес-тест на COVID-19 або сертифікат             про  вакцинанцію

✔️Безвізовий в'їзд  

–сертифікат про повний курс вакцинації від COVID-19, за умови, що минуло не менше 14 днів після завершення другої дози, без обмежень щодо вакцин;
АБО
– негативний ПЛР-тест, зроблений протягом 72 годин до в’їзду в країну (документ англійською мовою та з QR-кодом обов’язково);
АБО
– негативний експрес-тест на антиген, зроблений протягом 48 годин до в’їзду в країну (документ —англійською мовою, обов’язково оригінал з пломбами);
АБО
– позитивний ПЛР-тест або експрес-тест на антиген, після отримання яких минуло не менше ніж 14 днів і не більше ніж 180 днів до в’їзду в країну (документ —англійською мовою)
 Вимоги не поширюються на дітей до 6 років

 

 

 

3. Албанія

Правила в'їзду в Чорногорію

 

❗️    Для подорожі в Чорногорію необхідний ПЛР-тест на COVID-19

✔️Безвізовий в'їзд  

 

 

Нові правила в'їзду в Чорногорію з 21.08.2021. В'їзд лише при наявності одного з таких сертифікатів:

- повної вакцинації АБО, що людина була вакцинована одноразовою дозою вакцини проти COVID-19 (будь-яка вакцина);

- негативний результат ПЛР на COVID-19 не раніше 72 годин;

- докази того, що людина перехворіла COVID-19 (що пройшло не менше 14 днів і не більше 180 днів з моменту позитивного результату ПЛР або експрес-тесту на антиген);

- негативний експрес-тест на антиген COVID-19 не раніше 48 годин.

 

4. Чорногорія

5. Хорватія

Правила в'їзду в Хорватію

 

❗️    Для подорожі в Хорватію необхідний ПЛР-тест на COVID-19

✔️Безвізовий в'їзд

 

 

 

– заповнена заздалегідь, до вильоту, спеціальна форма за цим посиланням. Не пізніше ніж за 24 години до в'їзду.
А також:
– негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до в’їзду в країну. Всі сертифікати надаються тільки англійською мовою, повинен бути qr-код та мокра печатка.
АБО
– експрес-тест на антиген, зроблений не більше ніж за 48 годин до в’їзду в країну. Всі сертифікати надаються тільки англійською мовою, повинен бути qr-код та мокра печатка.
АБО
– сертифікат про повний курс вакцинації, завершений не менше ніж за 14 днів до в’їзду в країну. Сертифікат про вакцинацію надається тільки англійською мовою. приймаються тільки сертифіковані в ЄС вакцини.
АБО
– документ, що підтверджує одужання і отримання однієї дози вакцини протягом шести місяців з моменту зараження за умови, що з дати введення вакцини до дати прибуття в пункт перетину кордону пройшло не більше 180 днів
АБО
– довідка про позитивний ПЛР-тест або експрес-тест на антиген, з дати проведення якого пройшло не більше 180 днів і за наявності документа, що підтверджує одужання. Документ повинен бути отриманий не менш ніж за 11 днів до в’їзду в Хорватію АБО видачі медичної довідки про одужання.

Вимоги щодо наявності документів, які підтверджують відсутність хвороби, не поширюються на дітей, які не досягли 12 років і які подорожують у супроводі дорослих з документами за одним із перерахованих критеріїв.

 

Повна інформацію доступна за посиланням.

 

Правила в'їзду в Болгарію

 

❗️    Для подорожі в Болгарію необхідний ПЛР-тест на COVID-19

✔️Безвізовий в'їзд

 

Для в'їзду необхідно:
– сертифікат про вакцинацію, за умови, що минуло не менше 14 днів з дати завершення вакцинації. Документ повинен бути англійською, містити повне ім’я людини згідно з паспортом громадянина України для виїзду за кордон (латиницею), дату народження, дати вакцинації, торговельне найменування та номер партії вакцини проти Covid-19, назва виробника / власника реєстраційного посвідчення, країну, в якій була зроблена вакцина, і назва компетентного органу, який її видав.
АБО
– довідка про негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до в’їзду. Всі сертифікати надаються тільки англійською мовою, повинен бути qr-код та мокра печатка.
АБО
– негативний експрес-тест на антиген Covid-19, зроблений не більше ніж за 48 годин до в’їзду в країну.  Всі сертифікати надаються тільки англійською мовою, повинен бути qr-код та мокра печатка.
АБО
– довідка про позитивний ПЛР-тест або позитивний експрес-тест на антиген Covid-19 для осіб, які перехворіли на Covid-19, але за умови, що з моменту проведення тесту до дати в’їзду в країну минуло від 15 до 180 днів. У документі повинна бути вказана інформація про людину згідно з паспортом громадянина України для виїзду за кордон (латиницею), відомості про лабораторію, яка провела дослідження (найменування установи, адреса та контактні дані), дата проведення тестування, а також прописаний латиницею метод (PCR або RAT ) і позитивний результат (Positive).

 

Вимоги не поширюються на дітей, які не досягли 12 років.

 

6. Болгарія

Правила в'їзду в Грузію

 

❗️    Для подорожі в Грузію необхідний ПЛР-тест на COVID-19 та повторний ПЛР-тест на третій день відпочинку в Грузії

✔️Безвізовий в'їзд 

 

 

Правила в'їзду в Грузію

- Потрібно заздалегідь заповнити анкету
- Надати негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не більше ніж за 72 години до прибуття у країну. Результат повинен бути англійською мовою.
- Незалежно від віку діти також мають пройти ПЛР-тестування

Повторне ПЛР-тестування в Грузії
- На третій день відпочинку в Грузії  власним коштом необхідно самостійно зробити ще один ПЛР-тест.

Інформація про лабораторію, час та ціну тесту буде доступна в готельного гіда та на рецепції готелю.

 

Повна інформацію доступна за посиланням.

 

7. Грузія

Правила в'їзду на Кіпр

 

❗️    Для подорожі на Кіпр необхідний ПЛР-тест на COVID-19 та повторний ПЛР-тест (вартість 30-32€) по прильоту в аеропорту.

✔️Безвізовий в'їзд 

 

 

 

– заповнена за 24 години до вильоту спеціальна форма Cyprus Flight Pass за посиланням. Результати зробленого перед вильотом ПЛР-тесту або сертифікат про вакцинацію необхідно завантажувати у форму Cyprus Flight Pass.

А також:
– негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до вильоту. Документ про негативний ПЛР-тест повинен містити QR-код та бути англійською мовою.
або
– сертифікат про вакцинацію, з дати завершення повного курсу вакцинації повинно пройти мінімум 14 днів до в’їзду на Кіпр.  Обмеження щодо вакцин: лише рекомендовані EMA і Sputnik V та Sinopharm. 
Та повторний тест на Кіпрі
– ПЛР-тест відразу після прибуття на Кіпр (Україна знаходиться у червоній зоні для Кіпру). Вартість ПЛР-тесту після прибуття на Кіпр: приблизно 30 євро в аеропорту Ларнаки та 32 євро в аеропорту Пафосу. Результат тесту надходить туристу у вигляді смс-повідомлення орієнтовно протягом 3 годин. Перевіряти, в якій зоні знаходиться Україна, можна за посиланням.

Вимога щодо ПЛР-тестування не поширюється на дітей, які не досягли 12 років.

 

Повна інформацію доступна за посиланням.

 

8. Кіпр

Правила в'їзду в Грецію

 

❗️    Для подорожі в Грецію необхідний ПЛР-тест на COVID-19 або довідка про наявність антитіл або сертифікат про вакцинацію

✔️Безвізовий в'їзд

 

 

 

Необхідне заповнення електронної форми PLF (Passenger Locator Form) не пізніше ніж за 24 години до перетину кордону з Грецією.
Рекомендуємо заповнити форму за 72-24 годин до прильоту в Грецію, щоб вчасно отримати QR-код. QR-код присвоюється відразу після заповнення цієї форми (також код може прийти за кілька годин) та надсилається на вказану при заповененні електронну адресу. 

Та:
 - Негативний результат ПЛР-тесту  з перекладом на англійську, який зроблений не раніше ніж за 72 години до в'їзду
 - Або довідка про перенесену коронавірусну хворобу та одужання чи довідка про наявність антитіл після  перенесеної коронавірусної хвороби з перекладом на англійську (чинність довідок: від 2 до 9 місяців з дати видачі)
-  Або наявність негативного результату лабораторного тесту на антиген (швидкий тест), який  необхідно зробити не раніше ніж за 48 годин до прибуття
 - Або подання сертифікату про щеплення від коронавірусу COVID-19 яке завершене щонайменше за 14 (чотирнадцять) днів до в’їзду англійською мовою, виданий державним органом відповідно до законодавства. Визнаються такі вакцини: Pfizer BioNtech, Moderna, Astra Zeneca / Oxford, Novavax, Johnson & Johnson / Janssen, Sinovac Biotech, Gamaleya (Sputnik), Cansino Biologics, Sinopharm.
Вищезазначені вимоги розповсюджуються також на дітей віком від 12 років.

Повна інформацію доступна за посиланням.

 

 

9. Греція

Правила в'їзду в Туніс

 

❗️    Для подорожі в Туніс необхідний ПЛР-тест на COVID-19

✔️Безвізовий в'їзд

 

 

– заповнена заздалегідь, до вильоту, спеціальна анкета. Анкету можна заповнювати англійською або французькою мовою. Також після заповнення її необхідно роздрукувати і підписати для пред’явлення на стійці реєстрації в аеропорту вильоту.
А також:
– негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до вильоту. Документ про негативний ПЛР-тест і документ про вакцинацію повинні містити QR-код.
АБО
– сертифікат про повний курс вакцинації. Сертифікат про вакцинацію надається англійською мовою.
АБО
– довідка про захворювання Covid-19, видана не пізніше ніж за 6 тижнів до в’їзду в країну.

Вимога щодо ПЛР-тестування не поширюється на дітей, які не досягли 12 років.


Повна інформацію доступна за посиланням.

 

 

10. Туніс

Правила в'їзду в ОАЕ

 

❗️    Для подорожі в ОАЕ необхідний ПЛР-тест на COVID-19, повторний тест (безкоштовно) по прильоту в ОАЕ в аеропорту.

✔️Безвізовий в'їзд  

 

– негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до вильоту. Документ про ПЛР-тест надається англійською мовою з мокрою печаткою та QR-кодом, який веде на сторінку з результатами.

– заповнена анкета. Анкета видається на борту літака.

– повторне тестування в аеропорту прибуття безкоштовно. Після повторного ПЛР-тестування в аеропорту прибуття до отримання результатів необхідно перебувати в готелі або за адресою проживання.

– поліс міжнародного медичного страхування, який підтверджує покриття витрат, пов’язаних з лікуванням COVID-19 та перебуванням в умовах ізоляції на території ОАЕ

 

Повна інформацію доступна за посиланням.

 

11. ОАЕ

Правила в'їзду в Домінікану

 

✔️Для подорожі в Домінікану тест на COVID-19 непотрібний

✔️Безвізовий в'їзд 

 

 

 

 

Для в'їзду необхідно заповнити і роздрукувати (або завантажити на телефон) онлайн-форму «Електронний квиток» за посиланням https://eticket.migracion.gob.do/ (всього необхідно отримати 2 QR коди - на приліт і на виліт з країни)

Анкета заповнюється окремо на кожного туриста. Компанія Misto.travel допоможе з заповненням анкети.

У турах включено безкоштовне страхування на території Доміникани, яке надається урядом республіки. Дане страхування покриває лікування COVID-19 на всі бронювання до 20.12.2020

 

Повна інформацію доступна за посиланням.

 

12. Домінікана

13. Танзанія

Правила в'їзду в Танзанію

 

❗️    Для подорожі в Танзанію необхідний ПЛР-тест на COVID-19

✔️Віза отримується по прибуттю в Танзанію в аеропорту - 50$ з особи 

 

 

ПЛР-тестування
- Від моменту забору матеріалу на ПЛР-тест до приземлення в аеропорти Танзанію має пройти не більше 72 годин
– Під рейси FlyDubai, TURKISH AIRLINES потрібен тест на транзит через Дубай, зроблений не пізніше ніж за 72 години до посадки на рейс, в тому числі на зворотному шляху. Тест у Танзанії роблять 3 дні, оформлення через приймаючу сторону (готельного гіда).

Заповнення онлайн-форми
Необхідно заповнити онлайн-форму спостереження за здоров’ям afyamsafiri.moh.go.tz (не раніше 24 год до в’їзду)

Візові вимоги
Після прибуття до Танзанії в аеропорту треба оформити візу. Її вартість — $50 з людини, тривалість — до 90 днів.

 

Повна інформацію доступна за посиланням.

 

14. Мальдіви

Правила в'їзду на Мальдіви

 

❗️    Для подорожі на Мальдіви необхідний негативний ПЛР-тест на COVID-19

✔️Безвізовий в'їзд 

 

 

 

Громадяни іноземних держав не допускаються до в’їзду у випадку відсутності у них негативних результатів тесту ПЛР. Правила здачі ПЛР-тесту для в'їзду на Мальдіви:

- Тест повинен містити дату та час тестування. 96 годин відраховуються з моменту здачі тесту.
- Тест повинно бути видано офіційно зареєстрованою лабораторією
- Сертифікат повинен містити точну назву тесту (RT - PCR) та дані зразка,який було взято
- Сертифікат повинен бути роздрукований та з дублюванням інформації англійською мовою
 

Не раніше, ніж за 24 години до прибуття заповнити спеціальну форму на сайті для отримання QR-коду. Теж саме необхідно повторити перед зворотнім вильотом, не раніше, ніж за 24 години до вильоту. Особливості заповнення форми: крім даних про стан здоров`я, країнах, відвідуваних останні 14 днів, інформації про багаж, необхідно завантажити свою фотографію і копію ПЛР-тесту. Отриманий QR-код пред`являється при проходженні паспортного контролю. У пункті анкети «WHICH ISLAND WILL YOU BE STAYING IN» зі списку необхідно вибрати назву свого готелю. У разі відсутності потрібного готелю необхідно вибрати острів, найближчий до курорту.

 

 Інформація щодо проживання в готелях типу «GUESTHOUSE» на Мальдівах

 Будь-якому туристу, який зупинився в Guesthouse перед вильотом з Мальдів необхідно зробити ПЛР-тестування, яке повинно бути проведено протягом 72 годин до вильоту з Мальдів. Проживаючи у звичайних готелях жодних додаткових тестів для вильоту з Мальдів непотрібно. 

Всі витрати пов`язані з ПЛР тестуванням турист несе самостійно. ПЛР-тестування можна проводити на острові Маафуші. Вартість тестування становить 100 доларів США / на людину / за тест. Додаткова інформація по GUESTHOUSE.

 

Повна інформацію доступна за посиланням.

 

15. Португалія о. Мадейра

Правила в'їзду в Португалію

 

❗️    Для подорожі на о. Мадейра необхідний негативний ПЛР-тест на COVID-19 або сертифікат про вакцинацію або документ про одуження

✔️Безвізовий в'їзд 

 

 

 

Необхідна заповнена в період від 48 до 12 годин до посадки на літак спеціальна форма за цим посиланням.

Після реєстрації і заповнення форми кожному туристу в особистому кабінеті присвоюється індивідуальний QR-код, який необхідно пред’явити після прибуття на острів. Реєстрація дітей, які не досягли 12 років, повинна бути додана в анкету одного зі супроводжуючих дорослих. Результати зробленого перед вильотом ПЛР-тесту необхідно завантажувати у форму.

А також:
– негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до прибуття в країну. Всі сертифікати надаються тільки англійською мовою, повинен бути qr-код та мокра печатка.
АБО
- Сертифікат про вакцинацію, якщо повний курс вакцинації завершений не менше ніж за 14 днів до прибуття на острів. Всі документи надаються лише англійською мовою, схвалені для в’їзду вакцини: Astrazeneca, Pfizer, Moderna, Jansen, Sinovac, Sputnik V, Sinopharm.
АБО
– документ, що засвідчує одужання після Covid-19 в період до 90 днів до прибуття на острів і медичне підтвердження про одужання.

Вимоги щодо вакцинації і тестування на Covid-19 не поширюються на дітей, які не досягли 12 років.

Для туристів, які планують подорож між островами Мадейра і Порто-Сану, також знадобиться негативний експрес-тест на антиген, зроблений не більше ніж за 48 годин до прибуття в пункт призначення.

 

Повна інформацію доступна за посиланням.

 

Правила в'їзду в Іспанію

 

✔️В'їзд без обмежень

✔️Безвізовий в'їзд

 

Вільний в’їзд, ПЛР-тест та/або карантин/самоізоляція не потрібні.
Необхідно заповнити форму для вильоту на порталі МОЗ Іспанії або в додатку SpTH (Google Play, App Store). Отриманий після заповнення анкети QR-код - буде перевірятися посадкою на рейс

 

Повна інформацію доступна за посиланням.

 

16. Іспанія