1. Єгипет

2. Туреччина

Правила в'їзду в Туреччину

 

❗️    Для подорожі в Туреччину необхідний ПЛР-тест на COVID-19

✔️ Безвізовий в'їзд

 

 

 

За оновленими правилами з 04 червня 2021 для в’їзду в Туреччину туристам необхідно мати один з чотирьох сертифікатів (довідок):

- ПЛР тест, зроблений протягом останніх 72 годин (рекомендуємо саме цей варіант)
або:
- експрес-тест на антигени, що був проведений протягом останніх 48 годин
або:
- сертифікат про вакцинацію (вакцинація мінімум за 14 днів до прильоту до Туреччини)
або:
- Офіційна довідка про перенесення хвороби Covid-19 протягом останніх 6 місяців

Сертифікати (довідки) повинні містити інформацію англійською мовою та містити мокру печатку, qr-код який веде на сторінку з результатами.
Виключення діти до 12 років. 


Для в'їзду необхідно заповнювати форму онлайн:

- пасажири повинні заповнити форму за посиланням https://register.health.gov.tr/ протягом 72 годин до прильоту в Туреччину;
- пасажири повинні роздрукувати заповнену форму або завантажити на пристрій (смартфон, планшет і тд.);
- пасажири повинні пред'явити роздруковану форму або завантажену анкету на мобільному пристрої співробітнику авіакомпанії в аеропорту вильоту.
Звертаємо вашу увагу на те, що без форми в посадці на борт літака буде відмовлено.

 

Правила в'їзду в Єгипет

 

 

❗️     Для подорожі в Єгипет необхідний ПЛР-тест на COVID-19 або свідоцтво про вакцинацію

✔️   Безвізовий в'їзд  (В Шарм). Віза в аеропорту по прильоту (Хургада, Марса-Алам) 25$ з особи

 

 

 

– заповнена анкета про здоров’я (Declaration Health Form). Анкета видається разом з пакетом документів. (Її необхідно роздрукувати скориставшись двостороннім друком в форматі A4).
А також: 
– негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до вильоту. Документ про ПЛР-тест повинен бути англійською мовою з мокрою печаткою лабораторії або QR-кодом.
АБО
– ПЛР-тест після прибуття в аеропорт Марса-Алам, Хургади, Шарм-ель-Шейха. Вартість ПЛР-тесту в аеропорту Єгипту – $30.
АБО
– свідоцтво про вакцинацію, якщо після завершення повного курсу пройшло не менше 14 днів до в’їзду в країну. Схвалені для в’їзду вакцини: Pfizer / Moderna / AstraZeneca / Sinopharm / Sinovac / Sputnik. Свідоцтво про вакцинацію обов’язково має містити QR-код.

Вимога щодо ПЛР-тестування не поширюється на дітей, які не досягли 6 років.

 

 

 

Оновлено 27.12.2021
Правила в'їзду в Албанію
 

❗️   Для подорожі необхідний ПЛР/експрес-тест на COVID-19 або сертифікат             про  вакцинанцію

✔️ Безвізовий в'їзд  

–сертифікат про повний курс вакцинації від COVID-19, за умови, що минуло не менше 14 днів після завершення другої дози, без обмежень щодо вакцин;
АБО
– негативний ПЛР-тест, зроблений протягом 72 годин до в’їзду в країну (документ англійською мовою та з QR-кодом обов’язково);
АБО
– негативний експрес-тест на антиген, зроблений протягом 48 годин до в’їзду в країну (документ —англійською мовою, обов’язково оригінал з пломбами);
АБО
– позитивний ПЛР-тест або експрес-тест на антиген, після отримання яких минуло не менше ніж 14 днів і не більше ніж 180 днів до в’їзду в країну (документ —англійською мовою)
 Вимоги не поширюються на дітей до 6 років

 

 

 

3. Албанія

Правила в'їзду в Чорногорію

 

❗️    Для подорожі в Чорногорію необхідний ПЛР-тест на COVID-19

✔️ Безвізовий в'їзд  

 

 

Нові правила в'їзду в Чорногорію з 21.08.2021. В'їзд лише при наявності одного з таких сертифікатів:

- повної вакцинації АБО, що людина була вакцинована одноразовою дозою вакцини проти COVID-19 (будь-яка вакцина);

- негативний результат ПЛР на COVID-19 не раніше 72 годин;

- докази того, що людина перехворіла COVID-19 (що пройшло не менше 14 днів і не більше 180 днів з моменту позитивного результату ПЛР або експрес-тесту на антиген);

- негативний експрес-тест на антиген COVID-19 не раніше 48 годин.

 

Повна інформацію доступна за посиланням.

 

4. Чорногорія

5. Хорватія

Правила в'їзду в Хорватію

 

❗️    Для подорожі в Хорватію необхідний ПЛР-тест на COVID-19

✔️ Безвізовий в'їзд

 

 

 

– заповнена заздалегідь, до вильоту, спеціальна форма за цим посиланням. Не пізніше ніж за 24 години до в'їзду.
А також:
– негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до в’їзду в країну. Всі сертифікати надаються тільки англійською мовою, повинен бути qr-код та мокра печатка.
АБО
– експрес-тест на антиген, зроблений не більше ніж за 48 годин до в’їзду в країну. Всі сертифікати надаються тільки англійською мовою, повинен бути qr-код та мокра печатка.
АБО
– сертифікат про повний курс вакцинації, завершений не менше ніж за 14 днів до в’їзду в країну. Сертифікат про вакцинацію надається тільки англійською мовою. приймаються тільки сертифіковані в ЄС вакцини.
АБО
– документ, що підтверджує одужання і отримання однієї дози вакцини протягом шести місяців з моменту зараження за умови, що з дати введення вакцини до дати прибуття в пункт перетину кордону пройшло не більше 180 днів
АБО
– довідка про позитивний ПЛР-тест або експрес-тест на антиген, з дати проведення якого пройшло не більше 180 днів і за наявності документа, що підтверджує одужання. Документ повинен бути отриманий не менш ніж за 11 днів до в’їзду в Хорватію АБО видачі медичної довідки про одужання.

Вимоги щодо наявності документів, які підтверджують відсутність хвороби, не поширюються на дітей, які не досягли 12 років і які подорожують у супроводі дорослих з документами за одним із перерахованих критеріїв.

 

Повна інформацію доступна за посиланням.

 

Правила в'їзду в Болгарію

 

❗️    В'їзд в Болгарію з туристичною метою тимчасово заборонений.

✔️ Безвізовий в'їзд

 

Для в'їзду необхідно:

Останні оновлення щодо поїздок з України в Республіку Болгарія під час COVID-19. Відповідно до наказу Міністра охорони здоров’я Болгарії РД-01-1036/17.12.2021 Україна внесена до помаранчевої зони.

Згідно з наказом Міністра охорони здоров’я РБ РД-01-977/26.11.2021 з 20 грудня 2021 року на територію країни допускатимуться особи, які нададуть:

 цифровий COVID сертифікат ЄС про вакцинацію чи аналогічний документ;

або

 цифровий COVID сертифікат ЄС про перенесення хвороби чи аналогічний документ;

або

 цифровий COVID сертифікат ЄС про проведення дослідження чи аналогічний документ.

 Аналогічний документ містить ті ж дані, що й цифровий COVID сертифікат ЄС.

 Особи, які не пред’являть жодних документів щодо COVID-19, поміщаються на 10-денний карантин.

 Особа, яка перебуває на карантині, може зробити PCR тест на COVID-19 або експрес-тест на антиген не раніше ніж через 72 години після прибуття в країну. У разі негативного результату проведеного дослідження карантин особи вважається припиненим з дня, наступного за днем ​​отримання результату.

 Дітям до 12 років дозволено в’їжджати на територію Болгарії без надання документів щодо COVID-19.

На територію країни допускаються без необхідності подання документів про COVID-19 особи, які пересуваються транзитом через територію Республіки Болгарія, у випадках, коли може бути гарантований негайний виїзд із території країни.

 

Повна інформацію доступна за посиланням.

 

6. Болгарія

Правила в'їзду в Грузію

 

❗️     Для подорожі в Грузію необхідний ПЛР-тест на COVID-19 

✔️ Безвізовий в'їзд 

 

-Подорожуючим, вакцинованим проти COVID-19 під час подорожі повітряним транспортом необхідно надатиу прикордонних пунктах пропуску в Грузії документ, що підтверджує повний курс (дві дози (одна доза у разі щеплення вакциною Johnson&Johnson) будь-якої вакцинації проти COVID-19.

-При перетині кордону Грузії невакцинованій особі необхідно надати негативний результат ПЛР-тесту, проведеного не більш ніж за 72 години до поїздки в Грузію. В такому випадку, на 3-й день перебування необхідно обов’язково пройти ПЛР-тестування за свій рахунок. Інформація про результати тесту надсилається подорожуючим електронною поштою протягом 24х годин. У разі позитивних результатів в телефонному режимі буде поінформовано Національний центр з контролю захворювань та громадської охорони здоров’я, і інфіковані будуть доставлені до відповідного медичного закладу.

Будь-яка особа віком до 10 років (незалежно від національності) звільняється від обов’язку проходити  ПЛР-тестування за останні 72 години до візиту в Грузію та проводити ПЛР-тест на третій день.

Результат ПЛР-тестування має бути грузинською, англійською або російською мовами.

– перед перетином державного кордону Грузії необхідно заповнити спеціальну анкету за посиланням, вказавши історію поїздок за останні 14 днів, контактні дані (адреса, номер телефону, адреса електронної пошти тощо) https://stopcov.ge/en/Protocol ;

Повна інформацію доступна за посиланням.

 

7. Грузія

Правила в'їзду на Кіпр

 

❗️    Для подорожі на Кіпр необхідний ПЛР-тест на COVID-19 та повторний ПЛР-          тест (вартість 30-32€) по прильоту в аеропорту.

✔️ Безвізовий в'їзд 

 

 

 

– заповнена за 24 години до вильоту спеціальна форма Cyprus Flight Pass за посиланням. Результати зробленого перед вильотом ПЛР-тесту або сертифікат про вакцинацію необхідно завантажувати у форму Cyprus Flight Pass.

А також:
– негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до вильоту. Документ про негативний ПЛР-тест повинен містити QR-код та бути англійською мовою.
або
– сертифікат про вакцинацію, з дати завершення повного курсу вакцинації повинно пройти мінімум 14 днів до в’їзду на Кіпр.  Обмеження щодо вакцин: лише рекомендовані EMA і Sputnik V та Sinopharm. 
Та повторний тест на Кіпрі
– ПЛР-тест відразу після прибуття на Кіпр (Україна знаходиться у червоній зоні для Кіпру). Вартість ПЛР-тесту після прибуття на Кіпр: приблизно 30 євро в аеропорту Ларнаки та 32 євро в аеропорту Пафосу. Результат тесту надходить туристу у вигляді смс-повідомлення орієнтовно протягом 3 годин. Перевіряти, в якій зоні знаходиться Україна, можна за посиланням.

Вимога щодо ПЛР-тестування не поширюється на дітей, які не досягли 12 років.

 

Повна інформацію доступна за посиланням.

 

8. Кіпр

Правила в'їзду в Грецію

 

❗️   Для подорожі в Грецію необхідний ПЛР-тест на COVID-19 або довідка про наявність антитіл або сертифікат про вакцинацію

✔️ Безвізовий в'їзд

 

 

 

Необхідне заповнення електронної форми PLF (Passenger Locator Form) не пізніше ніж за 24 години до перетину кордону з Грецією.
Рекомендуємо заповнити форму за 72-24 годин до прильоту в Грецію, щоб вчасно отримати QR-код. QR-код присвоюється відразу після заповнення цієї форми (також код може прийти за кілька годин) та надсилається на вказану при заповененні електронну адресу. 

Та:
 - Негативний результат ПЛР-тесту  з перекладом на англійську, який зроблений не раніше ніж за 72 години до в'їзду
 - Або довідка про перенесену коронавірусну хворобу та одужання чи довідка про наявність антитіл після  перенесеної коронавірусної хвороби з перекладом на англійську (чинність довідок: від 2 до 9 місяців з дати видачі)
-  Або наявність негативного результату лабораторного тесту на антиген (швидкий тест), який  необхідно зробити не раніше ніж за 48 годин до прибуття
 - Або подання сертифікату про щеплення від коронавірусу COVID-19 яке завершене щонайменше за 14 (чотирнадцять) днів до в’їзду англійською мовою, виданий державним органом відповідно до законодавства. Визнаються такі вакцини: Pfizer BioNtech, Moderna, Astra Zeneca / Oxford, Novavax, Johnson & Johnson / Janssen, Sinovac Biotech, Gamaleya (Sputnik), Cansino Biologics, Sinopharm.
Вищезазначені вимоги розповсюджуються також на дітей віком від 12 років.

Повна інформацію доступна за посиланням.

 

 

9. Греція

Правила в'їзду в Туніс

 

❗️    Для подорожі в Туніс необхідний ПЛР-тест на COVID-19

✔️ Безвізовий в'їзд

 

 

– заповнена заздалегідь, до вильоту, спеціальна анкета. Анкету можна заповнювати англійською або французькою мовою. Також після заповнення її необхідно роздрукувати і підписати для пред’явлення на стійці реєстрації в аеропорту вильоту.
А також:
– негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до вильоту. Документ про негативний ПЛР-тест і документ про вакцинацію повинні містити QR-код.
АБО
– сертифікат про повний курс вакцинації. Сертифікат про вакцинацію надається англійською мовою.
АБО
– довідка про захворювання Covid-19, видана не пізніше ніж за 6 тижнів до в’їзду в країну.

Вимога щодо ПЛР-тестування не поширюється на дітей, які не досягли 12 років.


Повна інформацію доступна за посиланням.

 

 

10. Туніс

Правила в'їзду в ОАЕ

 

❗️    Для подорожі в ОАЕ необхідний ПЛР-тест на COVID-19, повторний тест (безкоштовно) по прильоту в ОАЕ в аеропорту.

✔️ Безвізовий в'їзд  

 

– негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до вильоту. Документ про ПЛР-тест надається англійською мовою з мокрою печаткою та QR-кодом, який веде на сторінку з результатами.

– заповнена анкета. Анкета видається на борту літака.

– повторне тестування в аеропорту прибуття безкоштовно. Після повторного ПЛР-тестування в аеропорту прибуття до отримання результатів необхідно перебувати в готелі або за адресою проживання.

– поліс міжнародного медичного страхування, який підтверджує покриття витрат, пов’язаних з лікуванням COVID-19 та перебуванням в умовах ізоляції на території ОАЕ

ТУРИСТИЧНИЙ ПОДАТОК

Всім туристам необхідно буде заплатити туристичний збір (за добу проживання) в день заїзду або виїзду з готелю. Сума збору визначається категорією готелю/апартаментів.

Податок застосовується в еміратах Дубай і Рас Аль Хайма. Таблиця з тарифами:

ДЕПОЗИТИ В ГОТЕЛЯХ

У більшості готелів ОАЕ є депозит, який стягується з туриста при поселенні. 

Депозит можливо оплатити готівкою або банківською картою, сума блокується на карті. Приймаються картки «VISA», «MASTERCARD». При виїзді з готелю сума депозиту розблокується. Розмір депозиту встановлює готель. 

При бронюванні туру розмір депозиту повідомляється менеджером, якщо готель надав таку інформацію

Повна інформацію доступна за посиланням.

 

11. ОАЕ

Правила в'їзду в Домінікану

 

✔️ Для подорожі в Домінікану тест на COVID-19 непотрібний

✔️ Безвізовий в'їзд 

 

 

 

 

Для в'їзду необхідно заповнити і роздрукувати (або завантажити на телефон) онлайн-форму «Електронний квиток» за посиланням https://eticket.migracion.gob.do/ (всього необхідно отримати 2 QR коди - на приліт і на виліт з країни)

Анкета заповнюється окремо на кожного туриста. 

 

 

Повна інформацію доступна за посиланням.

 

12. Домінікана

13. Танзанія

Правила в'їзду в Танзанію

 

❗️    Для подорожі в Танзанію необхідний ПЛР-тест на COVID-19

✔️ Віза отримується по прибуттю в Танзанію в аеропорту - 50$ з особи 

 

 

ПЛР-тестування

 • Від моменту забору матеріалу на ПЛР-тест до приземлення в аеропорти Танзанію має пройти не більше 72 годин
 • Вимога про ПЛР-тестування не поширюється на дітей, які не досягли 5 років


Заповнення онлайн-форми

 • Необхідно заповнити онлайн-форму спостереження за здоров’ям afyamsafiri.moh.go.tz (не раніше 24 год до в’їзду)
 • Всі подорожуючі проходитимуть медичний огляд на ознаки симптомів Covid-19, також особам, які прибуватимуть з країн з високим рівнем поширення вірусу або його мутованих штамів або подорожуватимуть через ці країни транзитом (з переліком можна ознайомитися за посиланням https://www.moh.go.tz/en/), обов’язковим буде проходження швидкого тесту на Covid-19, вартість тесту – 25$ (для Занзібару), 10$ (для материкової частини).

Візові вимоги
Після прибуття до Танзанії в аеропорту треба оформити візу. Її вартість — $50 з людини, тривалість — до 90 днів.

Повна інформацію доступна за посиланням.

 

14. Мальдіви

Правила в'їзду на Мальдіви

 

❗️    Для подорожі на Мальдіви необхідний негативний ПЛР-тест на COVID-19

✔️ Безвізовий в'їзд 

 

 

 

Громадяни іноземних держав не допускаються до в’їзду у випадку відсутності у них негативних результатів тесту ПЛР. Правила здачі ПЛР-тесту для в'їзду на Мальдіви:

- Тест повинен містити дату та час тестування. 96 годин відраховуються з моменту здачі тесту.
- Тест повинно бути видано офіційно зареєстрованою лабораторією
- Сертифікат повинен містити точну назву тесту (RT - PCR) та дані зразка,який було взято
- Сертифікат повинен бути роздрукований та з дублюванням інформації англійською мовою
 

Не раніше, ніж за 24 години до прибуття заповнити спеціальну форму на сайті для отримання QR-коду. Теж саме необхідно повторити перед зворотнім вильотом, не раніше, ніж за 24 години до вильоту. Особливості заповнення форми: крім даних про стан здоров`я, країнах, відвідуваних останні 14 днів, інформації про багаж, необхідно завантажити свою фотографію і копію ПЛР-тесту. Отриманий QR-код пред`являється при проходженні паспортного контролю. У пункті анкети «WHICH ISLAND WILL YOU BE STAYING IN» зі списку необхідно вибрати назву свого готелю. У разі відсутності потрібного готелю необхідно вибрати острів, найближчий до курорту.

 

 Інформація щодо проживання в готелях типу «GUESTHOUSE» на Мальдівах

 Будь-якому туристу, який зупинився в Guesthouse перед вильотом з Мальдів необхідно зробити ПЛР-тестування, яке повинно бути проведено протягом 72 годин до вильоту з Мальдів. Проживаючи у звичайних готелях жодних додаткових тестів для вильоту з Мальдів непотрібно. 

Всі витрати пов`язані з ПЛР тестуванням турист несе самостійно. ПЛР-тестування можна проводити на острові Маафуші. Вартість тестування становить 100 доларів США / на людину / за тест. Додаткова інформація по GUESTHOUSE.

 

Повна інформацію доступна за посиланням.

 

15. Португалія о. Мадейра

Правила в'їзду в Португалію

 

❗️   Для подорожі на о. Мадейра необхідний негативний ПЛР-тест на COVID-19 та сертифікат про вакцинацію або документ про одуження

✔️ Безвізовий в'їзд 

 

 

 

Необхідна заповнена в період від 48 до 12 годин до посадки на літак спеціальна форма за цим посиланням.

Після реєстрації і заповнення форми кожному туристу в особистому кабінеті присвоюється індивідуальний QR-код, який необхідно пред’явити після прибуття на острів. Реєстрація дітей, які не досягли 12 років, повинна бути додана в анкету одного зі супроводжуючих дорослих. Результати зробленого перед вильотом ПЛР-тесту необхідно завантажувати у форму.

А також:
– негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до прибуття в країну. Всі сертифікати надаються тільки англійською мовою, повинен бути qr-код та мокра печатка.
ТА

- Сертифікат про вакцинацію, якщо повний курс вакцинації завершений не менше ніж за 14 днів до прибуття на острів. Всі документи надаються лише англійською мовою, схвалені для в’їзду вакцини: Astrazeneca, Pfizer, Moderna, Jansen, Sinovac, Sputnik V, Sinopharm.

Вимоги щодо вакцинації і тестування на Covid-19 не поширюються на дітей, які не досягли 12 років.

Для туристів, які планують подорож між островами Мадейра і Порто-Сану, також знадобиться негативний експрес-тест на антиген, зроблений не більше ніж за 48 годин до прибуття в пункт призначення.

 

Повна інформацію доступна за посиланням.

 

Правила в'їзду в Іспанію

 

 ❗️  Для подорожі  в Іспанію необхідний сертифікат про повний курс             вакцинації

✔️ Безвізовий в'їзд

 

 • Для подорожі на в Іспанію необхідний сертифікат про повний курс вакцинації. Курс вакцинації повинен бути завершений не менше ніж за 14 днів до прибуття. Всі документи надаються лише англійською мовою, схвалені для в’їзду вакцини: Astrazeneca, Pfizer, Moderna, Jansen, Sinovac, Sputnik V, Sinopharm.
 • Діти віком до 12 років можуть в’їжджати без довідки про вакцинацію у супроводі батьків, які мають сертифікат про вакцинацію.


Необхідно заповнити форму для вильоту на порталі МОЗ Іспанії або в додатку SpTH (Google Play, App Store). Отриманий після заповнення анкети QR-код - буде перевірятися посадкою на рейс

 

Повна інформацію доступна за посиланням.

 

16. Іспанія

Правила в'їзду на Кубу

 

❗️     Для подорожі на Кубу необхідний негативний ПЛР-тест на COVID-19 або              сертифікат про вакцинацію

✔️  Для в'їзду необхідна віза.

 

Правила в'їзду на Кубу

– негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до вильоту. Документ про негативний ПЛР-тест надається англійською мовою, повинен мати печатки та QR-код.
АБО
– сертифікат про повний курс вакцинації. Сертифікат про вакцинацію надається англійською мовою. В сертифікаті повинна бути вказана назва вакцини та дата вакцинації. Рекомендується надавати сертифікат про вакцинацію в паперовому вигляді.

Заповнення форми
Необхідно роздрукувати та заповнити спеціальну форму. (Завантажити).

Діти молодше 12 років звільняються від вимог надавати при перетині кордону паспорт вакцинації або негативний результат ПЛР-тестування.

 

Прибуваючі з ПАР, Лесото, Ботсвани, Зімбабве, Мозамбіку, Намібії, Малаві та Есватіні зобов’язані:

 • надати негативний результат ПЛР тесту зробленого не більше, як за 72 години до перетину кордону;
 • надати сертифікат повної вакцинації;
 • здати ПЛР тестування в аеропорту прильоту;
 • пройти 7-денний карантин в одному з призначених для цього готелів (прибуваючі оплачують вартісто проживання та транспортування до таких готелів);
 • здати повторний ПЛР тест на 6-й день перебування у карантині, після чого, за умови негативного результату, особа може покинути карантинні готелі на 7-й день.

В разі, якщо особа прибуває з Белігії, Ізраїлю, Гонконгу, Єгипту, Туреччини чи інших Африканських країн, що розташовані на південь від Сахари (Ангола, Бенін, Буркіна-Фасо, Бурунді, Кабо-Верде, Камерун, Чад, Коморські Острови, Кот-д’Івуар, Еритрея, Ефіопія, Габон, Гамбія, Гана, Гвінея, Гвінея-Бісау, Екваторіальна Гвінея, Кенія, Ліберія, Мадагаскар, Малі, Маврикій, Мавританія, Нігер, Нігерія, Центральноафриканська Республіка, Республіка Конго, Демократична Республіка Конго, Руанда, Санто-Томе і Принсіпі, Сенегал, Сейшельські острови, Сьєрра-Леоне, Сомалі, Судан, Південний Судан, Танзанія, Того, Уганда, Джібуті та Замбія):

Застосовуються ті ж заходи, що зазначені вище, за винятком необхідності проходження карантину та здачі повторного ПРЛ тестування на 6-й день перебування на Кубі.

 

 

 

Повна інформацію доступна за посиланням.

 

17. Куба

Правила в'їзду на Шрі - Ланку

 

❗️     Для подорожі на Шрі-Ланку необхідний негативний ПЛР-тест на COVID-19 та           сертифікат про вакцинацію

✔️  Для в'їзду необхідна електронна віза. Вартість 35$ з особи, додається до                вартості туру.

 

Режим тимчасового в’їзду

 

 • 14.12.2021 оновлено правила в‘їзду до Шри Ланки. Туристам необхідно мати при собі негативний ПЛР-тест (англійською мовою), зроблений за 72 години до посадки в літак (крім дітей віком до 12 років).
 • Страхування. З 1 січня 2022 року обов’язково необхідно оформити місцевий медичний страховий поліс з покриттям лікування COVID-19. Для цього відвідайте www.visitsrilanka.gov.lk.
 • До 31 грудня 2021 року обов’язково необхідно оформити міжнародний медичний страховий поліс з покриттям лікування COVID-19, адже Уряд Шри Ланки не покриватиме жодних витрат.
 • Туристична віза (30 днів) повинна бути оформлена виключно онлайн на сайті eta.gov.lk. Ви повинні отримати імейл-підтвердження. Вартість 35 доларів США, сплачується при оформленні онлайн.
 • Декларація здоров‘я (Health Declaration Form). Необхідно до відльоту обов’язково заповнити форму онлайн на кожного туриста окремо (в тому числі дітей, незалежно від віку) та завантажити відповідні документи (сертифікат вакцинації, негативний ПЛР-тест, перша сторінка закордонного паспорта тощо). Форма за посиланням: https://airport.lk/health_declaration/index. Після заповнення Ви отримаєте унікальний QR код, збережіть його на телефоні або роздрукуйте для пред‘явлення в аеропорту.

 

Умови в’їзду

 

 • Повністю вакцинованим туристам (таким, що отримали 2 дози вакцини та від отримання останньої дози минуло не менше 14 днів) – немає карантинних обмежень, дозволено вільне пересування.
 • З собою необхідно мати оригінал міжнародного сертифікату вакцинації (англійською мовою). Підходить будь-який тип вакцини, що дозволений в країні походження.
 • Невакцинованим дітям таких туристів (віком від 12ти до 18ти років) необхідно здати ПЛР тест по прильоту (в лабораторії аеропорту або іншій лабораторії сертифікованій МОЗ Шри Ланки). Якщо ПЛР негативний – немає карантинних обмежень, дозволено вільне пересування у супроводі батьків.
 • Діти віком 12-18 років, якщо отримали одну дозу вакцини Pfizer та від її отримання минуло не менше 14 днів, вважаються «повністю вакцинованими».
 • Для дітей віком до 12ти років непотрібно робити ПЛР тест по прильоту – їм дозволено вільне пересування у супроводі батьків.
 • Невакцинованим та неповністю вакцинованим туристам (таким, що не вакцинувалися взагалі/оримали лише одну дозу/прибули менше ніж за 14 днів після другої дози вакцини) необхідно залишатися в «tourism bio bubble»:
 • – До моменту, поки не мине 14 днів після останньої дози вакцини / 7 днів після прибуття (застосовується період, який настає швидше) для неповністю вакцинованих туристів.
 • – Для невакцинованих туристів 7 днів після прибуття.
 • Вартість одного ПЛР тесту (у Шри Ланці) складає 40 долларів США. Оплату ПЛР тесту можна здійснити по прильоту у відповідному місці проведення тесту або оформити та сплатити попередньо онлайн на сайті visitsrilanka.gov.lk.
 • Для туристів з позитивним ПЛР тестом передбачено лікування/перебування у одному із приватних госпіталів або карантинних центрах.
 • Детальніше: https://www.srilanka.travel/helloagain/

 

 

 

Повна інформацію доступна за посиланням.

 

18. Шрі - Ланка

Правила в'їзду в Мексику

 

✔️  В'їзд без ПЛР-тестування/сертифікатів про вакцинацію.

✔️  Необхідно оформити електронний дозвіл на в'їзд (оформлення                             безкоштовне).

 

Режим тимчасового в’їзду

 

В'їзд без ПЛР-тестування/сертифікатів про вакцинацію

Заповнена декларація

 • Перед вильотом до Мексики необхідно заповнити Декларацію про стан здоров'я на сайті vuelaseguro.com  і отримати QR код.
 •  
 • Декларацію необхідно заповнити в день вильоту з України (не раніше, ніж за 12 годин до вильоту), а також на зворотному шляху - в день вильоту з Мексики. Кожен турист повинен отримати окремий QR-код.
 • Декларацію необхідно показати в роздрукованому або в електронному вигляді під час реєстрації на рейс і при проходженні паспортного котролю.


Електронний дозвіл на в'їзд

 • Електронний дозвіл на в'їзд оформлюється завчасно. Оформлюється за посиланням inm.gob.mx. Дійсний на в'їзд впродовж 30 днів з моменту отримання, та дозволяє перебування в Мексиці не більше ніж 180 днів з моменту в'їзду.
 •  Електронний дозвіл необхідно роздрукувати та пред’явити представнику авіакомпанії під час реєстрації на рейс.

 

❗️ ❗️ ❗️ Посольство наголошує, що Мексиканські Сполучені Штати входять в десятку найбільш криміногенних країн!!! Не рекомендується подорожувати наодинці, маленькими групами та поза туристичних маршрутів.

 

Посилений міграційний контроль. Існує велика ймовірність ненадання дозволу на в’їзд на територію Мексики.

 

По прибуттю місцева міграційна служба може запросити більш детальну інформацію і дані щодо перебування іноземців в країні. Під час можливої співбесіди в пункті в’їзду мексиканські міграційні органи можуть вимагати від іноземної особи пояснень щодо причини/мотиву подорожі, підтвердження фінансового забезпечення, інформації щодо адреси проживання тощо.

 

Таким чином, остаточне рішення  про в’їзд до Мексики є виключною компетенцією мексиканських імміграційних служб в пункті в’їзду до цієї країни і може бути оскаржене особою лише в судовому порядку. 

 

Повна інформацію доступна за посиланням.

 

19. Мексика

Правила в'їзду в Йорданію

 

❗️    Для подорожі в Йорданію необхідний негативний ПЛР-тест або COVID-19 та         сертифікат про вакцинацію.

✔️  Необхідно оформити електронний дозвіл на в'їзд (оформлення                             безкоштовне).

 

Режим тимчасового в’їзду

 

 • В’їзд іноземцям на  територію Йорданії дозволений за умови дотримання низки карантинних правил.
 • Всі іноземці, у тому числі ті, хто має сертифікат про вакцинацію, зобов’язані зробити ПЦР тест не більше ніж за 72 години до прибуття в Йорданію, а також пройти ще один такий тест після прибуття в країну безпосередньо в аеропорту. Вартість ПЦР тесту складає 28 йорданських динарів (близько 40 дол. США). Для дітей до 5 років проходження тесту не вимагається.
 • У разі отримання негативного результату тесту, проходження карантину або самоізоляції не вимагається. 
 • У випадку виявлення штаму Омікрон особа підлягає 14-ти денній інституційній ізоляції.
 • Перед поїздкою пасажири мають заповнити відповідну форму на порталі HTTPS://WWW.VISITJORDAN.GOV.JO, оплатити вартість ПЦР тесту та отримати QR код, який потрібно пред’явити в аеропорту при реєстрації на рейс, а також після прибуття в країну при проходженні контролю.

 • Окрім цього, при проходженні реєстрації на рейс пасажири мають також пред’явити відповідну заповнену форму, яку можна завантажити за посиланням: https://www.carc.jo/images/COVID19/Declaration-Form.pdf
 • Усі іноземці зобов’язані мати поліс медичного страхування, який покриває витрати на лікування COVID-19.
 • Іноземцям, хто намагатиметься в’їхати на територію Йорданії без дотримання вищезазначених вимог, загрожує штраф у розмірі 10000 йорданських динарів (14000 дол. США).
 • Детальну інформацію щодо в’їзду іноземців на територію Королівства можна знайти за посиланням: https://www.visitjordan.gov.jo.

Віза

Оформлення безкоштовної візи можливе за умови придбання пакетного туру.  Оформлення безкоштовної візи здійснюється не пізніше ніж за 5 робочі дні до в’їзду в країну. Віза буде отримана по прильоту в Акабу безкоштовно.

 

Увсіх інших випадках віза отримується в аеропорту по прильоту платно. Вартість складає 57$. Оплачується в аеропорту Акаби. 


Повна інформацію доступна за посиланням.

20. Йорданія